Biz Kimiz

2019 yılından beri çağdaş ve bilimsel yayıncılık ilkelerinden asla taviz vermeden yaptığımız yatırımlar ve istihdam olanaklarımız ile sektördeki konumumuzu her geçen gün kuvvetlendirerek alanımızdaki çalışmaları büyük bir heyecan ve kararlılıkta sürdürmekteyiz. 

“Eğitim müfredatındaki konular mı daha zor yoksa o konuların basit ve anlaşılır olduğuna dair öğrencileri ikna etmek mi daha zor?” sorusu, öğrencilerimizle samimiyet ve arkadaş ilişkisi geliştirerek onların sorumluluk sahibi, başarılı ve geleceği aydınlık birer yetişkin olmaları yolunda yanlarında olmamız konusunda ana hedefimiz olmuştur.

Amacımız

Alanında uzman ve yıllara meydan okuyan tecrübeleri ile eğitim hayatında önemli işlere imza atmış öğretmenlerimizle iş birliği yapmaktayız. Geleceğe yatırım yaparak, yaşam için en ideal koşullar oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Yayıncılık sektöründe her zaman yeni, anlaşılır, sorunlara çözüm sunan bakış açısı ile öğrencilerimizin yanında olarak, onların ihtiyacı olan desteği sağlamaktır.

Vizyonumuz

Farklı ve çizgi dışı projeler ile öğrencilerimizin yaşamına artı değer sağlamak, değişken eğitim sektörünün gidişatını ve potansiyel ihtiyaçlarını önceden tahmin ederek hızla aksiyon almak ve her koşulda öğrencilerimizin yanında olmaktır.